VAATA LISAINFOT WWW.JARVESALU.EE

Peetri aleviku südamesse ehitatakse etapiti lähiaastatel kokku:
2 paarismaja
6 eramut
2 ridaelamut
3 kortermaja
Arhitekt Pille Nageli poolt projekteeritud hooned on innovatiivsed ja kaasaegsed, kus esiplaanile on seatud energiasäästlikkus koos tervisliku elukeskkonna ja sisekliimaga. Kõikidele hoonetele paigaldatakse päikesepaneelid ning hoonete energiaklass on A.

SAUNA TN 10 KORTERID VANALINNAS

MÜÜDUD!

Kolm 3-toalist ridaelamukorterit asuvad Tallinna vanalinnas Sauna tn 10. Korterid asuvad Viru, Sauna ja Müürivahe tänava vahelises sisekvartalis. Korterid on uusehitis ning valmis siseviimistlusega. Naturaalsest punasest savikivist katus ja laudvooderdisega väliseinad tehtud vastavalt Muinsuskaitseameti nõuetele.

KOTZEBUE TN 14 ELU-JA ÄRIHOONE

MÜÜDUD!

Otto Maja läbis põhjaliku rekonstrueerimisprotsessi, mille käigus muudeti ajalooline hoone moodsaks elu- ja ärihooneks. Hoone välisarhitektuur kombineerib kvaliteetset puitplaati, krohvi ning suuri klaasist aknapindasid. Hoone rekonstrueeris Mitt&Perlebach ning hoone ehituses on kasutatud kaasaegseid tehnilisi lahendusi, tehnosüsteeme ja materjale.

KIVINUGISE TEE ERAMUD

Suurepärase sisekliimaga, energiasäästlikud eramud

MÜÜDUD!

Kivinugise teele ehitatavad uued eramud moodustavad ühtse ansambli juba olemasolevate eramutega. Kivinugise teele ehitatakse kolm uut puitelamut, millest kaks on kahekorruselist – Kivinugise tee 5 ja Metsnugise tee 4– ja teine ühekorruseline eramu – Kivinugise tee 6. Hooned on projekteeritud arhitektide Martin Aus ja Radu Rander poolt. Keskkonda ja loodusressursse säästev projekt on suunatud neid väärtusi ja hoone tervislikku sisekliimat hindavale kliendile.

NIINESAARE TEE 19 RIDAELAMUD PEETRI ALEVIKUS

B-energiaklassi ridaelamud 

MÜÜDUD!

Kolm ridaelamut 17-ne boksiga on madala energiatarbimisega B energiaklassi hooned.  Ridaelamute boksid on paigutatud astmeliste ridadena, et paremini arvestada päikesevalgusega ja pakkuda korteritele suuremat privaatsust. Ridaelamu välisarhitektuuris annavad tooni laiad räästad. Sissepääsufassaadis on võimendatud astmelisust ja terrassidepoolses fassaadis on suurendatud oma õue tunnet laiade ekraanitaoliste piirdeseintega. Kolme ridaelamu hoovi on rajatud mõnus ja tegevusi pakkuv mänguväljak lastele. Välisarhitektuuris on kasutatud kahte kontrastset materjali – heledaid kivipindu (plaatkate) ja naturaalseid ja tumedamaks toonitud puitpindu.

KULDALA TEE PAARISMAJAD PEETRI ALEVIKUS

B-energiaklassi paarismajaboksid 

MÜÜDUD!

Kolm paarisamaja on madala energiatarbimisega B energiaklassi hooned, projekteeritud arhitet Pille Nageli poolt.